Patriottenstraat

Praktijk De Nieuwe Maan

Patriottenstraat 90
2300 Turnhout

info@praktijkdenieuwemaan.be
+32 485 42 96 68


Achter het gebouw is er ruimte om uw fiets te plaatsen.

Het station van Turnhout bevindt zich op wandelafstand van de Praktijk.

Indien u met de wagen komt, is er parkeergelegenheid in de omliggende straten.

Contactgegevens

Lien Vandenbroucke

e-mail: lien@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 485 42 96 68


Karen Beernaert

e-mail: karen@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 486 09 70 31


Nele Piqueur

e-mail: nele@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 496 69 13 70


Isabelle Mertens

e-mail: isabelle@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 468 41 45 71


Vera De Laet

e-mail: vera@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 476 21 37 02


Gitte Matthé

e-mail: gitte@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 493 14 77 54


Lucia Bertrand

e-mail: lucia@praktijkdenieuwemaan.be
tel: +32 474 46 61 61